8 nėštumo savaitė

Šią 8 nėštumo savaitę vyksta labai daug pokyčių jūsų kūdikiui, jis toliau intensyviai vystosi ir dabar jau yra apie 1.6 cm dydžio. Jo embrioninė uodega beveik sunyko, ir visi jo gyvybiniai organai, raumenys ir nervai pradeda funkcionuoti. Jo smegenyse nervinės ląstelės savo išsišakojimais stengiasi susijungti viena su kita, nervų ląstelės stengiasi formuoti pirmąsias primityvias neuronų jungtis. Jūsų kūdikis dabar gali sulenkti rankas per riešą, ir kūdikio kojos pradeda prarasti savo kreivą išvaizdą. Šeštą nėštumo savaitę jo vokai uždengia vis daugiau jo akių ir ant liežuvio pradeda formuotis skonio svogūnėliai.
Jūsų 6 savaičių nėštumas keičia ir kūno sudėjimą taip pat. Jūsų krūtys gali padidėti pakankamai tiek, kad jums gali prireikti didesnės liemenėlės, kuri geriau prilaikytų nei jūsų senasis dydis. Galite pastebėti kad jūsų talija platėja. Tai verčia atsisakyti mėgstamų džinsų iki kitų metų.
Sužinokite, ką rekomenduojama gerti ir valgyti visą nėštumo laikotarpį, tam kad jūsų augantis kūdikis gautų visų jam reikalingų medžiagų, kurios padėtų augti. Dabar yra pats tinkamiausias laikas išsiaiškinti savo motinystės teises ir socialines garantijas, tam kad galėtumėte planuoti savo ateitį.