6 nėštumo savaitė

šiuo laiku jūs esate šešias savaites nėščia, jūsų kūdikis yra maždaug lęšio dydžio. Jo širdis pradėjo plakti maždaug 150 kartų per minutę. Tai maždaug apie du kartus dažniau, nei tavo lygis. Jei galėtumėte pamatyti savyje esantį vaisių, jis atrodytų turintis neproporcingai didelę galvą, palyginus su kūnu. Jūsų kūdikio veido bruožai formuojasi, kolkas ten kur turėtų būti akys – yra tamsios dėmės, ten, kur bus šnervės yra duobės, taip pat taip yra pažymėta ir būsima ausų vieta.

Atsikišimai, kurie taps rankomis ir kojomis dabar yra netgi labiau pastebimi. Raumenų ir kaulų audiniai jau po truputėlį kuriasi. Ir jo hipofizė, kuri išskiria hormonus, po truputėlį besiformuoja, kartu su likusiais smegenimis.

Nors ši nuostabi 6 nėštumo savaitės transformacija vyksta gimdoje, galite pastebėti keletą pakeitimų ir su savimi. Liudni jausmai vieną minutę ir džiaugsmingi kitą? Tokie potyriai yra normalūs. Tai iš dalies lemia ir svyruojantys hormonai. Bet tai nenuostabu ir iš emocinės pusės – juk svarstote kaip jūsų gyvenime viskas pasikeis.