40 nėštumo savaitė

Po kelių mėnesių tikintis, jūsų mokėjimo diena buvo ir dingo, ir … jūs vis dar nėščia. Tai nelinksma, bet daug moterų atsiduria tokioje situacijoje.

Būkite tikri, jūsų kūdikis yra gana jaukus, kur ji yra. Ji truputį sunkesnis ir gali augti šiek tiek daugiau ilgio. Vidutinis kūdikis yra apie 51cm ilgio nuo galvos iki kojų ir sveria apie 3.4kg gimimo. Bet jei jūsų kūdikis yra kažkur tarp 2.5kg ir 3.8kg, tai yra sveiko svorio.

Jūsų kūdikis ir toliau barsto riebios, baltos medžiagos (vernix caseosa), kuris buvo apsaugoti savo odą. Jei ji nerodo jokių darant po kito savaitę išvaizdą ženklas, ji gali turėti šiek tiek sausą odą, kai ji atvyksta.

Jūsų kūdikis yra įvaldęs visus įgūdžius ji reikės, kai ji manimi gimė. Ji gali instinktyviai ieškoti savo nykščio ir čiulpia jį, kaip ji ieškos jūsų krūties už pašarų netrukus po gimimo.

TV dramų, darbo visada prasideda vandenyse laužymo – į perkrautas kambaryje, žinoma viduryje – prieš susitraukimai pradėti. Realybė yra tai, kad net jei jūsų membranos padaryti plyšimas, jūsų kūdikio galva bus linkę veikti kaip prie jūsų gimda (gimdos) atidarymo kamščio. Jei atsigulti, tačiau, galite pastebėti skysčių tekėjimu. Jūsų kūnas bus toliau gaminti amniono skystį, kol jūsų kūdikis yra gimęs.

Pabandykite likti ramus, jei jūsų vanduo pertrauka arba pradedate jausti sąrėmius, bet kreipkitės į gydytoją arba akušerę iš karto. Jums gali būti patarta laukti namuose, kol susitraukimai yra tikrai vyksta. Sužinokite, kaip pasakyti, kai esate darbo.