39 nėštumo savaitė

Svabiausia žiūri ir laukia dabar, kaip jūsų kūdikis gali atvykti bet kurią dieną. Jūsų kūdikis gali būti iki 50cm ilgio ir sveria apie 3kg. Bet tai tik vidutinis figūra. Kai tik Jūsų kūdikis gimsta, jūsų akušerė sverti jį, ir tai tik tada jūs žinosite, tikrai, kiek jis sveria.

Jūsų kūdikis barsto neplautas, baltos medžiagos (vernix caseosa), kuri buvo saugantį savo odą. Tai paverčia amniono skystį, kuris kažkada buvo aišku, šviesiai ir pieniškas. Išoriniai sluoksniai Jūsų kūdikio odą, taip pat sloughing ne kaip naujų odos formų apačioje.

Plaukai ant jūsų kūdikio galvos dabar gali būti storas, ir jo nagai peržengti savo ranka. Jie gali atrodyti ilgas, kai jis gimė. Jūsų kūdikio kaukolės kaulai dar lydyto, kuris leidžia jiems sutampa, nes jis eina per gimdymo kanalą gimdymo metu. Tai yra priežastis, jūsų kūdikio galva gali atrodyti kūgio formos po gimimo.

O jei savaitė eina ir ten vis dar nėra kūdikis? Pabandykite nesijaudinti – kūdikiai turėti ne atvyksta jų numatytą datos įpročio. Dauguma gydytojų laukti dar dvi savaites iki svarsto nėštumą pavėluotas. Patikrinkite, kaip susidoroti su yra pavėluotas.