38 nėštumo savaitė

Jei neturite jau žinote, gal galite pasakyti, jei esate vežančių berniukas ar mergaitė? Vienas patarimas gali ateiti iš jūsų kūdikiui dydis – berniukai yra linkę būti šiek tiek sunkesnė nei mergaičių. Kūdikiai 39 savaitės sveria nuo 3kg ir 3.2kg ir toliau statyti riebalų atsargas, kurios padės reguliuoti kūno temperatūrą po gimimo.

Jūsų kūdikio organų sistemos yra pilnai sukurta ir vieta, tačiau jo plaučiai bus paskutinis pasiekia brandą. Net po jūsų kūdikio gimimo, tai gali užtrukti kelias valandas, kol jis nustato normalią kvėpavimo modelis. Po to jis manimi gimė, jis bus turėti trumpų bandymų, kuriuos bus galima įvertinti savo sveikatą, kas vadinama Apgar skalė seriją.

Įdomu, kokia spalva jūsų kūdikio akys bus? Dauguma baltos Europos kūdikiai gimsta su tamsiai mėlynomis akimis ir tikrąją savo akių spalvą – tai būtų ruda, žalia, pilka arba mėlyna – gali atsiskleisti savaites ar mėnesius. Jūsų kūdikio akių spalva pirmose minučių po gimimo bus ne paskutinis – ekspozicija šviesai keičia kūdikio pradinį akių spalvą. Dauguma kūdikių Afrikos ir Azijos kilmės turi tamsiai pilkos arba rudos akys gimimo metu, bet tai nebus aišku, ką tiksliai atspalvį jų akys bus tik po pirmųjų šešių mėnesių ar metų.

Jeigu jūs einate į darbą šią savaitę, sužinoti, kaip susidoroti ankstyvosiose stadijose. Ar mūsų naujagimio skyriuje išvaizdą sužinoti viską apie brangų krovinį vežate.