35 nėštumo savaitė

Jūsų kūdikis 35 nėštumo savaitę sveria apie 2.4 kilogramo ir jau užaugo iki 46 centimetro ūgį. Jo alkūnės, kojos ar galva gali pasiekti ir jūsų skrandį ypač kai jis ištiesia rankas  ir rangosi. Neilgai trukus jūsų gimda ir pilvo sienos ruožas taps plonesni ir praleis daugiau šviesos, taip jūsų kūdikis pradės pratintis prie kasdienės rutinos, kuri jo laukia po gimimo.

Šią 35 savaitę jūsų mažylis jau turi pinaverčius rankų ir kojų nagus, o jo inkstai yra visiškai išsivystę. Jo kepenys taip pat jau gali apdoroti keletą medžiagų.

Gimdoje dabar yra daug mažiau amniono skysčio ir daug daugiau vietos užima kūdikis. Jūs tikriausiai priaugote tarp 11 ir 13.6 kilogramų. Net jūsų bamba pasidarė didesnė ir iškilo į išorę. Jums gali būti sunku kvėpuoti, galite jausti dusulį ir turėti problemų su virškinimu. Nieko stebėtina – jūsų gimdos viršus praktiškai siekia jūsų šonkaulius.

Pabandykite pasipraktikuoti ir išmokti gilesnį kvėpavimą. Nors spaudimas į šlapimo pūslę yra stiprus ir jūs norite pasilankyti tualete labai dažnai, nesumažinkite geriamo skysčių kieko – jūsų kūdikiui reikia skysčių.

Dar neapsisprendę apie vardo? Apsilankykite puslapyje apie populiariausius vaikų vardus (dar kuriame, pateiksime vėliau). Ir pasirūpinkite ar turite susiplanavę kaip paskutinėmis nėštumo savaitėmis matysitės su nėštumą prižiūrinčia gydytoja.