27 nėštumo savaitė

27 nėštumo savaitę Jūsų kūdikis dabar sveria beveik 875 gramus ir tikriausiai yra daugiau kaip 36 centimetrų ūgio nuo galvos iki kojų. Jo akys jau gęba užsimerkti ir atsimerkti, jis reguliariai miega ir atsibunda ir jis gali čiulpti savo pirštą ar nykštį.

Saldūs vaikelio sapnai! Kai kurie ekspertai mano, kad kūdikiai pradeda svajoti nuo 27 savaitės. O apie ką jie svajoja? Niekas nežino, bet jūsų kūdikio smegenys dabar dirba tikrai aktyviai. Būdingi smegenims grioveliai – smegenų vingiai dabar pradeda formuotis jo smegenų paviršiuje, o smegenų audinys vystosi ir toliau.

Jums gali pasireikšti keisti ritmiški judesiai, kuri yra tiesiog jūsų kūdikis, kuriam prasideda žagsulys. Jie gali būti dažni šią dvidešimt septintą nėštumo savaitę ir visą tolimesnį nėštumo laiką. Toks žagsulys paprastai praeina per keletą akimirkų. O jums šis pojūtis gali būti keistas, bet nesukeliantis nepatogumų.

Kadangi jūsų gimda dabar yra visai šalia jūsų krūtinės ląstos, gali pasireikšti dusulys, taigi, nenustebkite jei dar to nepatyrėte. Nuo dabar ir toliau per ateinančius tris nėštumo mėnesius, gali kamuoti kojų mėšlungis, hemarojus, sergantiems varikoze, ir niežtintis pilvas.