26 nėštumo savaitė

Jei pamatuosite įsčiose esantį kūdikį, tai 26 nėštumo savaitę jis bus apie 36 centimetrų ūgio matuojant nuo viršaus iki kojų kulnų. Sveria jis šiek tiek daugiau nei 760 gramų. Jūsų augančio kudikėlio akys pradeda atsimerkti, o atsakas į garsus stiprėja ir toliau link septinto mėnesio pabaigos, kai ausies nervas visiškai išsivysto. Tokiu atveju kūdikis jau turi šansųali išgirsti o ką jūs ir jūsų partneris kalbatės. Augantis vaikelis taip pat toliau imtis imituoti kvėpavimą, o jau įgaus daugiau praktikos po gimimo. Tai visas jo pasirengimas iki to kai jis paragaus pirmą oro gurkšnį.

Kadangi jūsų kūdikis dabar auga taip greitai, ir smegenų vystymasis yra toks intensyvus, šiame etape, jūsų mityba yra labai svarbi. Toliau laikykitės gerai subalansuotos mitybos plano, kuris apima daug grūdų ir daržovių. Skaidulomis turtingas maistas, įskaitant ir sveikų grūdų duoną ir kitus grūdus, lęšius ir ruduosius ryžius yra svarbus vitamino B šaltinis. Be to tai ir puiki profilaktika nuo vidurių užkietėjimo.

26 nėštumo savaitė gal kiek ir ankstokas laikas pradėti nėščiųjų užsiėmimus, tačiau juos tikrai turėtumėte pradėti lankyti per ateinančias keletą nėštumo savaičių. Vadinamosios nėščiųjų pamokos turėtų suteikti jums geros, aiškios informacijos apie gimimą ir pirmąsias motinystės dienas. Būdama gerai informuota jausitės rami ir turėsite mažiau rūpesčių bėgant laikui link svarbiausio dalyko – gimdymo.