25 nėštumo savaitė

Įsčiose bręstantis kūdikis dabar sveria beveik 660 gramų ir yra apie 35 centimetrų ūgio. 25 nėštumo savaitę jis pradeda keistis: savo ilgą, lieso sudėjimo išvaizdą pamažu pakeičia tikri kūdikio riebalai. Taip keičiantis, jo raukšlėta oda pradės išsilyginti ir išvaizda pradeda atrodyti kaip naujagimio. Vaikelio pojūčiai tampa vis sudėtingesni. Šią 25 savaitę vaisiaus smegenų skenavimas gali parodyti vieną atsakymą. Jei šviečiant šviesa ant motinos pilvo, jūsų kūdikis judins, lenks galvą, tai reiškia kad jo regos nervas veikia.

Kiekviename Nėščiųjų apsilankyme jūsų akušerė arba gydytojas turėtų matuoti kraujo spaudimą ir daryti šlapimo mėginių tyrimus. Tokiu būdu galima nustatyti tokius dalykus kaip preeklampsija ir diabetas.

Pirštai, riešai ir plaštakos gali būti skaudūs ir nutirpę. Riešo kanalas, kuris vykdo nervų ir sausgyslių valdymą yra patinęs, kaip ir patinusios rankos, bei kiti audiniai Jūsų kūne. Nervas, kuris eina per riešo kanalą, yra užspaustas, tai sukelia savotišką deginimo skausmą Tam tikrų petnešų nešiojimas gali padėti. Pasitarkite su savo akušere ar gydytoju apie kitus būdus kaip doroti su tokiu skausmu. Reikėtų išsiaiškinti viską apie natūralias gydomąsias priemones, padedančias kai vargina nutirpę arba skaudami pirštai.